Úvod

Provozní doba trvalkové školky - 7.00 - 15:30 hodin, nebo na základě telefonické domluvy.

Pěstováním trvalek jsme se začali intenzivně zabývat od roku 2006. Našim cílem je nabídnout velkoobchodním i maloobchodním zákazníkům co nejširší sortiment peren v rámci rodů, druhů a kultivarů, které jsou vhodné pro venkovní pěstování v rámci podmínek České Republiky. Snažíme se nabízet rostliny kvalitní, zdravé a odolné – tak, aby po výsadbě na svém konečném stanovišti co nejlépe prosperovaly a plnily dobře svoji estetickou funkci.

Námi nabízený sortiment je tvořen zástupci skalniček, trvalek, bylinek – tedy rostlin léčivých, kořeninových a aromatických, okrasných trav a kapradin. Sortiment je vybírán dle potřeb jak zahradnických center, tak realizačních firem. Obsahuje domácí botanické druhy květeny ČR, klasické a časem prověřené domácí i zahraniční kultivary a stejně tak nejnovější šlechtěnce z produkce zahraničních šlechtitelských stanic a školek.

Služby velkoobchodním zákazníkům

  • dovoz rostlin – pro realizační firmy platí nabídka závozu rostlin jednorázově kamkoliv dle konkrétních potřeb, zahradnictví a zahradní centra se snažíme zásobovat v pravidelných intervalech
  • etikety – všechny nabízené rostliny mohou být označeny barevnými etiketami, které obsahují barevný obrázek rostliny, latinský a český název, stručně slovně popsané charakteristiky rostlin a další podrobnější popis odrůdy a podmínek pěstování. Snad již ani není třeba zdůrazňovat, že použití etiket výrazně zvyšuje atraktivitu rostlin na prodejně i tím i objem prodeje. Navíc jsou z hlediska zákonů ČR živé rostliny zbožím, které musí být dle obchodního zákoníku řádně označeno a popis musí obsahovat slovní vyjádření podmínek pěstování. Pokud rostliny označeny nejsou vůbec, nebo i nedostatečně (etikety pouze s piktogramy), hrozí prodejci finanční postih. Zatím zaznamenané pokuty sice nejsou velké (v řádech tisíců Kč v rámci jedné prodejny), jsou ale každopádně zbytečné. A především - zákazník má právo na informace a jejich dostupnost ocení!
  • pěstování na zakázku – nabízíme možnost napěstování rostlin na zakázku v požadovaném množství na předem stanovený termín (napěstování trvá dle požadovaného sortimentu cca 3-6 měsíců). Výhodou je mimo jiné i lepší cena pro zákazníka.
  • nabídka malých rostlin v sadbovačích – týká se především suchomilných druhů (rozchodníky,..) pro osazování extenzivních střešních zahrad s malým množstvím substrátu. Snažíme se mít zásobu těchto rostlin celoročně k dispozici, každopádně pro zjištění aktuálně dostupného množství nás prosím kontaktujte mailem či telefonicky.

Ovocná školka

Ceníky a katalogy

Údržba zeleně

Pavel Haupt - Arboristika, údržba zeleně

Navštivte rovněž stránky Pavel Haupt zaměřené na arboristiku a údržbu zeleně

Velkoobchod

Uživatel nepřihlášen.
Přihlásit se

Zaregistrovat se

Důležité informace

Obchodní podmínky

Kontakty

Arboristika, Údržba zeleně
Pavel Haupt
603 147 417
haupt@pavelhaupt.cz

Trvalky
Dagmar Matyášová
607 966 388
info@skolkyuo.cz

Ovocné stromky
Štěpán Valach
732 569 825
info@skolkyuo.cz

Jsme spolehlivá firma

Haupt Pavel, DiS. - OVOCNÁ A OKRASNÁ ŠKOLKA - netfirmy.czOkrasné dřeviny - netfirmy.cz

 Design&Code&Programing P-cut webdesign

Doporučujeme: Ložní povlečení Stropní kazety Stárek Střechy siding Štancl Plastová okna Ručníky Virgo Dekorace, fototapety Střechy siding Štancl